O nas

Witamy w firmie M.OSTROWSKI – lidera na rynku instalacji elektroakustycznych w Polsce, a także jednego z wiodących sprzedawców sprzętu muzycznego w Europie Środkowej.

Jesteśmy grupą muzyków, inżynierów dźwięku i miłośników muzyki, pasjonujących się całym sprzętem muzycznym i zawsze gotowych do pomocy. Wnosimy nasze 25 letnie doświadczenie do pracy każdego dnia oferując produkty, usługi i fachowe doradztwo, które pozwala naszym klientom dokonać właściwego wyboru.

Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie, jest prosty i czytelny – jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów oferując szeroką gamę produktów w połączeniu z rzetelnym doradztwem i własnym serwisem po sprzedaży.

DSC_0238a
DSC_6903d + chmurki

 

Oferujemy ogromy wybór profesjonalnego i amatorskiego sprzętu audio, niezbędnego do obsługi koncertów i pracy w studiu nagraniowym. Działy audio i studio oferują najszerszy w Polsce wybór mikserów, mikrofonów, słuchawek, rejestratorów oraz systemów nagłośnieniowych. Muzycy i realizatorzy dźwięku znajdą u nas profesjonalne oprogramowanie, bez którego współczesne studia nagrań nie mają możliwości funkcjonowania.

Współpracujemy z producentami wiodących urządzeń na rynku Pro Audio, jak Yamaha, TWAUDiO, Renkus-Heinz, Riedel, Meyer Sound oraz instrumentów muzycznych, takich jak  Fender, Gibson, Ibanez,  Marshall, Boss, Electro-Harmonix i wielu innych.

Jesteśmy jedyną firmą oferującą tak szeroki wachlarz usług na rynku muzycznym w Polsce posiadającą certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który nieprzerwanie od 2006 roku wpływa na doskonalenie procesów firmy.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem audio@mostrowski.pl