Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich „Kogeneracja SA” – instalacja audio-wideo

W skład Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. wchodzą trzy zakłady produkcyjne: EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie o łącznej mocy elektrycznej 363 MW i cieplnej 1083,2 MWt. Wiosną 2011r. firma M.Ostrowski wykonała instalację systemu audio-wideo na sali konferencyjnej znajdującej się w budynku A Elektrociepłowni.

331

Sala została podzielona na trzy strefy, co zapewnia elastyczne zarządzanie systemem nagłośnienia. W obrębie sceny zainstalowano przyłącza multimedialne umożliwiające dogodny przesył sygnału audio oraz wideo do pomieszczenia gdzie znajduje się centrala systemu.

332

Sygnały AV z przyłączy, podłączone są do przełącznika multimedialnego, który wybiera źródło sygnału Video do przekazania na projektor multimedialny oraz sygnału Audio na wejście miksera. Wybór źródła dokonuje się automatycznie poprzez podpięcie urządzenia (laptopa, odtwarzacza multimedialnego, itp.) do przyłącza. Cała instalacja audio-wideo została wykonana w trakcie gruntownej przebudowy budowlanej sali.

333