Lokale usługowe

 

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich „Kogeneracja SA” – instalacja audio-wideo

W skład Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. wchodzą trzy zakłady produkcyjne: EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie o łącznej mocy elektrycznej 363 MW i cieplnej 1083,2 MWt. Wiosną 2011r. firma M.Ostrowski wykonała instalację systemu audio-wideo na sali konferencyjnej znajdującej się w budynku A Elektrociepłowni. szczegóły »

Urząd Gminy Miękinia – system konferencyjny

W maju 2011r. sala konferencyjna Urzędu Gminy Miękinia została wyposażona w profesjonalny system konferencyjny oraz audiowizualny. Umożliwiał on prowadzenie konferencji, przemówień, głosowań oraz prezentacji multimedialnych. szczegóły »

Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa „Akson”

Zakład rehabilitacji „Akson” zajmuje się leczeniem pacjentów z urazami kręgosłupa, wykorzystując szeroki zakres stosowania „metody neurorehabilitacji”. W obiekcie tym znajduję się Sala Kominkowa, w której odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy kulturalne (recitale, małe koncerty oraz spotkania integracyjne). szczegóły »

Gabinet ginekologiczno-położniczy USG 4D

W grudniu 2010 firma M.Ostrowski wyposażyła nowopowstały Gabinet w system nagłośnienia lokalu, którego serce stanowi 125 [W] wzmacniacz mocy oraz wieloformatowy odtwarzacz audio z tunerem FM i DAB+. Każde z pomieszczeń zaopatrzono w indywidualny regulator głośności oraz wysokiej klasy głośniki montowane w suficie oraz. szczegóły »

Fitness Academy Arkady Wrocławskie

Na ostatniej kondygnacji Wrocławskiego Centrum Handlowego Arkady mieści się jeden z największych i najnowocześniejszych we Wrocławiu klubów fitness – Fitness Academy. W ofercie klubu znajduje się między innymi: szczegóły »

Restauracja Agawa Wrocław Park Południowy ul. A. Waligórskiego

Położona w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego restauracja Agawa została wyposażona w ostatnim czasie w nowy system elektroakustyczny, którego punktem centralnym jest wzmacniacz o łącznej mocy 120 [W] wyposażony w wbudowany mikser oraz możliwość wyboru sygnału wejściowego. szczegóły »

Ibiza Ice Cafe Wrocław ul. Święty Antoni

Ibiza Ice Cafe stanowi dynamicznie rozwijającą się sieć lodziarnio-kawiarni w różnych miastach Polski. W ramach zlecenia firma M.Ostrowski sp.j. wykonała projekt, dostawę oraz instalację kompletnego systemu nagłośnienia dla lokalu przy ulicy Św. Antoniego we Wrocławiu. szczegóły »

Restauracja TGI Friday’s Wrocław centrum handlowe Magnolia Park

Restauracja TGI Friday’s jest dużym dwupoziomowym obiektem. Ze względu na wielość pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, w systemie nagłośnienia wydzielono kilka stref głośnikowych. szczegóły »

Salon Inglot Wrocław centrum handlowe Magnolia Park

Salony Inglot to miejsca, w których dokłada się wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z usług oferowanych przez personel. szczegóły »

Salon Inglot Wrocław centrum handlowe Arkady Wrocławskie

Salony Inglot to miejsca, w których dokłada się wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z usług oferowanych przez personel. szczegóły »