Broadcast / Studia nagraniowe

 

Studio radiowe na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Uniwersytet Gdański istnieje od 1970 roku i z liczbą prawie trzydziestu tysięcy studentów oraz tysiąc siedmiuset pracowników naukowych jest największą uczelnią wyższą w regionie pomorskim. W 2008 roku w kampusie oliwskim Uniwersytetu Gdańskiego oddano do użytku nowy gmach Wydziału Nauk Społecznych, w którym mieszczą się nowoczesne aule, specjalistyczne pracownie socjalistyczne, obserwacyjne, fotograficzne, studio radiowe i telewizyjne przeznaczone dla studentów. szczegóły »

Studio S1 Polskiego Radia w Warszawie

Jednym z największych polskich kompozytorów, uznanym przez niektórych za równego Chopinowi, jest bez wątpienia Witold Lutosławski. Jego imieniem nazwano jedną z najlepszych, pod względem akustycznym, sal koncertowych w Polsce oraz najlepsze studio koncertowe w tej części Europy – studio S1 należące do Polskiego Radia w Warszawie. W obiekcie tym znajduje się widownia o powierzchni 420 m2 oraz scena o powierzchni 330 m2. Kubatura całego pomieszczenia wynosi 10 000 m3, a widownia oferuje miejsca dla 410 osób. szczegóły »

Wóz transmisyjny Polskiego Radia w Gdańsku

Wóz transmisyjny Polskiego Radia w Gdańsku został wyposażony przez naszą firmę w system realizacji dźwięku składający się z dwóch połączonych kaskadowo konsolet cyfrowych Yamaha DM2000 v2 oferujących 192 kanały miksowania oraz bezpośredni dostęp do tłumików na 48 kanałach. szczegóły »